Σάββατο 12 Σεπτεμβρίου 2009

Φιλική "τεσσάρα" από τον Εθνικό στο Φλαμούλι

Άνετη φιλική νίκη πέτυχε ο Εθνικός στα πλαίσια της προετοιμασίας του για το νέο περιφερειακό πρωτάθλημα.

Οι παίκτες του Γιώργου Ράτζα επιβλήθηκαν 0-4 του Φλαμουλίου, που έδειξε και αυτό ορισμένα καλά στοιχεία ενόψει της έναρξης της σεζόν στην Α ερασιτεχνική.

Το σκορ άνοιξε στο 19ο λεπτό ο Αναστασίου ενώ ο Ντούβλης στο 31’ διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του. Στην επανάληψη ο Μπαμπατσιάς με σουτ στο 60ο λεπτό και ο Κόκκινος με κεφαλιά στο 75ο, διαμόρφωσασν το τελικό 0-4
Οι ομάδες ξεκίνησαν με τους..
Φλαμούλι: Νικολάου, Μπούλμπος, Ψοφάκης, Ζώρρας, Πισσώνης, Μπαλατσούκας, Κατσαφλιάνης, Παναγιώτου, Καλύβας, Ντιντής, Τσιανάκας.
Εθνικος: Παπαευθυμίου, Σκέρκας Α, Σκρέκας Γ., Καραμήστος, Γκαγκαστάθης, Αναστασίου, Χρυσικός, Ντούβλης, Παπαστεριάδης Γιδόπουλος, Μανούκας.