Τετάρτη 29 Δεκεμβρίου 2010

1-0 την Καλλιθέα οι Νέοι του ΑΟΤ

Μετά από καιρό οι Νέοι του ΑΟ Τρίκαλα πήραν νίκη. Κέρδισαν στο γηπεδο της Πηγής την Καλλλιθέα με 1-0 κι έκλεισαν με επιτυχία τις αγωνιστικές υποχρεώσεις του 2010

Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης για την ομάδα του Βασίλη Μπαλά, σημείωσε ο νεαρός Φάνης Ευθυμίου με απευθείας εκτέλεση φάουλ στο 8΄. Οι φιλοξενούμενοι απο τις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου έπαιζαν με δέκα πάικτες λόγω αποβολης του Ζγουρή με δέυτερη κίτρινη κάρτα.

ΑΟ Τρίκαλα: Λαφαζάνης, Μάμαλης, Ευθυμίου, Ζαχαράκης, Κουλούρης, Φλιούκας, Κοθράς, Τσακνής, Αναστασιάδης, Μαγουλιώτης, Τσουρέλας.

Καλλιθέα: Γεωργάκης (46΄Κόρδας), Κάσσος, Γεωργούσης, Ζγουρής, Χαλκίδης, Στούμπος, Στεφανίδης, Πληβούρης, Κάιδος (63΄Μόσχος), Γαβαλάς (46΄Πρέγκας), Γεωργούλης.